Зловісний знак: Зустріч Путіна з Лукашенком розпочалась з маленької неприємності

Світло в кімнаті переговорів погасло після того, як глави держав обмінялися привітаннями і вступними промовами.

У Сочі в резиденції Бочаров Струмок зустріч президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна, на якій обговорювалися питання інтеграції двох держав, деякий час проходила в темряві. Про це повідомляє «Московський комсомолець» в суботу, 7 грудня, передають Патріоти України.

Зазначається, що світло в кімнаті переговорів погасло після того, як глави держав обмінялися привітаннями і вступними промовами. Путін сказав, що в будівлі «закінчилася електрика». Лукашенко пожартував з приводу прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова. Нагадаємо, раніше була узгоджена дорожня карта щодо інтеграції.

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.

Чехи побили "комсомольців ГРУ", котрих викликали до обложеного активістами посольства Росії в Празі

неділя, 18 квітень 2021, 20:15

Під час цього до місця мітингу прийшли група прихильників Росії, що складалася з 10 осіб. Один з противників рішення чеської влади включив гучномовець, проте мікрофон був вирваний у нього з рук. В результаті між прихильниками і противниками РФ трапилас...