
У гаджетах 38-річної жінки знайшли докази того, що вона зливала відео роботи українських ППО у російські телеграм-канали. Про це повідомив речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.
За його словами, з інформації на вилучених у одеситки пристроях вдалось встановити, що вона знімала на відео роботу сил протиповітряної оборони. Ці кадри вона надсилала адміністраторам російських телеграм-каналів, які їх оприлюднювали. Завдяки таким відео ворог отримував змогу коригувати вогонь.
Крім того, затримана розповсюджувала у соцмережах заклики до порушення територіальної цілісності України. Як повідомила прессекретарка Управління СБУ в Одеській області Анна Шевчук "Суспільному", жінці збираються повідомити про підозру у порушенні норм ч.2 ст. 110 Кримінального кодексу. За посягання на територіальну цілісність та недоторканність України вона може провести за гратами від п’яти до десяти років. При цьому санкція статті передбачає можливість конфіскації майна. Також у СБУ повідомили, що розглядають обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...