Змагання двох наддержав: Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

Китай провів випробування своєї копії американської ракети Hellfire (відео)

У серпні китайські державні ЗМІ опублікували відео з навчань авіаційних частин сухопутних військ Народно-визвольної армії, на якому можна побачити запуск нової далекобійної ракети з декількох ударних гелікоптерів Z-10, які входять до складу 161-ї десантно-штурмової бригади PLAGF 83-ї армійської групи, зазначають Патріоти України.

Кожна з пускових установок гелікоптера має по дві нові ракети
Ракета класу "повітря-поверхня", яку можна побачити на відео, призначена для знищення наземних цілей, у тому числі танків та іншої бронетехніки. Як припускають у виданні Janes, це зброя типу "вистрілив і забув".

У кожній з пускових установок під крилами гелікоптера було розташовано по дві ракети.

Стверджується, що нова ракета нагадує ракету Blue Arrow 21 (BA-21), яка була представлена на виставці Airshow China 2018. За неофіційними даними, дальність цієї ракети становить 15-18 км.

Китайський гелікоптер на випробуваннях
Ракета ВА-21 є, скоріш за все, удосконаленою експортною версією високоточної бойової ракети третього покоління AKD-10, що призначена для гелікоптерів Z-10 і Z-19. Разом з тим зазначається, що продемонстрована у відео ракета має дещо іншу конфігурацію хвостової частини у порівнянні з ВА-21, яка демонструвалася у 2018 році.

Також зазначається, що Z-10 працював разом з як мінімум одним ударним гелікоптером Z-19A, оснащеним радаром міліметрового діапазону, який візуально схожий на радіолокаційну систему управління вогнем AN/APG-78 Longbow від Lockheed Martin, який встановлюється на Boeing AH-64 Apache.

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...