Змарнований шанс позбавитись покидька: Жириновський згадав, як у молодості потрапив до в'язниці через три рублі

Лідер російської партії ЛДПР Володимир Жириновський розповів про те, як перебував в турецькій в'язниці в 1969 році. За його словами, він потрапив туди через радянські карбованці, які було заборонено вивозити за кордон за часів його молодості. Про це він розповів "Комсомольській правді", передають Патріоти України.
За словами Жириновського, він вивчав турецьку мову в Інституті східних мов при МДУ і відправився перекладачем в Туреччину на будівництво заводу сірчаної кислоти, яке вів Радянський Союз. Тоді вивозити радянські рублі за кордон було заборонено, тому майбутній політик в аеропорту Шереметьєво купив значки, щоб витратити наявні у нього три рубля.

"А в Турции общаешься с кем-нибудь — подарил значок. Но всегда рядом, за соседним столиком, сидел агент местного КГБ. Они думали, что мы все шпионы и ведем коммунистическую пропаганду. Вот за эти значки меня и арестовали", — розповів політик.

На значках була зображена Аврора, серп і молот і кремлівські вежі. Жириновському загрожувало 20 років в'язниці, але суддя визнав, що мова йде просто про сувеніри. На той час майбутній лідер ЛДПР просидів 17 діб. "Это было неприятно. Впервые в жизни тюрьма, в чужой стране. Сокамерники были: убийца, наркоман и коммунист. А я один студент ни в чем не виновный", — заявив він.

Також Жириновський поскаржився, що безкоштовними з в'язниці були тільки хліб і вода, а решту їжі потрібно було купувати. Але в цілому умови були "нічого", резюмував політик.

"В нацистській Німеччині також вигадували "чудо-зброю": Зеленський розповів, про що свідчить нова божевільна заява окупантів

четвер, 19 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що пропагандистські заяви РФ про використання нової "дивовижної зброї" свідчать про повний провал вторгнення в Україну. Про це він заявив у відеозверненні, передають Патріоти України. . "Сьогодні один ...

Пішли вслід за "русским военным кораблем": ЗСУ знищили окупантів разом із технікою (відео)

середа, 18 травень 2022, 23:50

У середу, 18 травня, українські десантники ударили по позиціях ворога та знищили бойову машину піхоти разом з окупантами. Кадри з безпілотника стали підтвердженням гарної роботи українських артилеристів. Розгромили російських фашистів на одному з напря...