ЗМІ назвали імена двох кандидатів на посаду посла США в Україні

Вашингтон розглядає дві основні кандидатури на посаду посла США в Україні - посла США в Сербії Ентоні Годфрі і посла США в Узбекистані Даніеля Розенблюма. Таку інформацію з посиланням на джерела оприлюднило видання "Дзеркало тижня", передають Патріоти України.

Відзначається, що обидва дипломати були призначені на свої посади у 2019 році. Водночас, за словами співрозмовника журналістів, у Розенблюма більше шансів стати новим послом США в Україні.

Він у 2014-2018 роках працював заступником помічника Державного секретаря в Бюро Держдепу у справах Південної та Центральної Азії. Тоді в його обов'язки входило управління політикою Штатів і дипломатичними відносинами з п'ятьма країнами Центральної Азії - Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Туркменістаном і Узбекистаном. До цього, у 2008-2014 роках Розенблюм працював координатором сприяння США Європі, Євразії та Центральній Азії.

Що стосується Годфрі, то він до свого призначення послом США в Сербії працював заступником посла США в Росії, а також відповідав за Ірак в Бюро Держдепу у справах Близького Сходу.

Зазначимо, понад два роки в Україні працюють тимчасові повірені у справах США. Тепер же, протягом найближчих тижнів, Білий дім повинен оголосити кандидатуру на посаду посла США для роботи в нашій країні. На сьогодні триває процес відбору.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...