Запахло смаженим: У мережу злили "темник" для "слуг народу", як реагувати на провальні результати виборів

Народним депутатам від "Слуги народу" видали рекомендації про те, як правильно коментувати невдалі для партії результати на місцевих виборах і незручні питання, пов'язані зі всеукраїнським опитуванням. Відповідний документ опублікувало видання Страна.ua, передають Патріоти України.

Він побудований за принципом запитань і відповідей. Наведемо найрезонансніші питання і передбачувані відповіді. "Як ви сприймаєте результат екзит-полів?"

"Слугам" порекомендували відповідати, що партія буде представлена в більшості місцевих рад. "Так, це не монобольшість, але ми на неї і не розраховували".

Також їм радять говорити про неможливість конкурувати загальнонаціональній партії з чинними мерами міст, які здобули перемогу в багатьох населених пунктах. Тим більше, що міським головам доведеться шукати спільну мову з центральною владою.

Низьку явку на виборах нардепам запропонували пояснити пандемією коронавірусу, а також "токсичною політичною атмосферою", нібито створеною опонентами.

"Куди поділися 73 відсотки, які були ще минулого року?"

Основний меседж полягає в тому, що за Зеленського проголосували консолідовано всі, хто хотів прибрати Порошенка. Зараз же голоси розподілилися між різними партіями, серед яких і місцеві проєкти.

"Чому у вас немає міських голів?"

До цього питання запропоновано ставитися спокійно. Мовляв, у чинних мерів зараз стільки повноважень, що обіграти їх практично неможливо. Але їм доведеться домовлятися з місцевими радами.

"Що будете робити з таким політичним результатом?"

"Будемо працювати", – рекомендують говорити в документі. Також радять нагадати про те, що в багатьох містах попереду ще другий тур виборів.

Також згадуються правоохоронні органи і НАБУ, які повинні стежити за використанням бюджетних коштів у регіонах.

"Чи потрібно тепер перезавантажувати Верховну Раду?"

Нардепам радять говорити, що завдання парламенту – ухвалювати закони. Тому юридичних підстав для розпуску за Конституцією немає.

"Як ви оцінюєте проведення опитування від президента?"

"Для першого разу нормально", – сказано в документі. "Слугам" радять визнати, що в деяких місцях опитування були зірвані, але на виході з більшості дільниць вдалося зафіксувати думку виборців.

Крім того, надано рекомендації, як відповідати на питання про використання в проведенні опитування неповнолітніх. Мовляв, за згодою батьків діти можуть залучатися до некомерційної діяльності. А тему цю взагалі піднімають опоненти.

Питання і відповіді, що стосуються проведення опитування Зеленського займають досить багато місця в "темнику". Вони стосуються і вартості його проведення, і можливості проголосувати багаторазово, і сумнівності повноважень президента його організувати.

Куди поділися 73 відсотки, які були ще в минулому році?
Чи потрібно тепер перезавантажувати Верховну Раду?
Як ви оцінюєте проведення опитування від президента?
Питанням, пов'язаним з опитуванням, приділили багато місця
Питання стосуються вартості опитування
Коли пройдуть вибори в Донецьку і Луганську?

Джерело: Страна

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: