ЗМІ помітили у Байдена "шпаргалку" на зустрічі з Путіним (відео)

Журналісти помітили дивний папірець, у який підглядав президент США Джо Байден на зустрічі з російським главою Володимиром Путіним у Женеві, зазначають Патріоти України.

Камери зафіксували, як Байден дістав листок невеликого формату і розмістив його у себе на колінах. Що саме там написано – розгледіти з місця для преси було неможливо. Під час фотографування американський президент ще раз потягнувся до «шпаргалки».

Перша частина переговорів відбувалася у дуже вузькому колі. Президентів супроводжували лише перекладачі та глави зовнішньополітичних відомств – Сергій Лавров та Ентоні Блінкен. ЗМІ пишуть, що у Путіна і Байдена є невеликі папки з даними, які вони хочуть мати під рукою.

Американські політики хочуть перетягнути на свій бік Росію, але не з Путіним на чолі, - журналіст

неділя, 25 липень 2021, 13:30

Всередині команди президента США Джо Байдена зріє опозиція до його нинішньої зовнішньої політики - про це заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" журналіст Іван Яковина, передають Патріоти України. "Стратегія Байдена зараз полягає ...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.