ЗМІ зафіксували дивний авіарейс з Москви до Ганновера - на борту міг бути Кадиров

ЗМІ зафіксували дивний авіарейс з Москви до Ганновера: на борту міг бути Кадиров

Зарубіжні ЗМІ зафіксували дивний авіарейс - розкішний приватний медичний літак вилетів з Москви до Ганновера. Масмедіа припустили, що на борту міг бути Рамзан Кадиров або російський диктатор Володимир Путін, передають Патріоти України.

Про це пише польське агенство PAP, посилаючись на інформацію німецьких ЗМІ та сайт відстеження рейсів fligthradar24.com.

Так, портал t-online повідомив, що 20 вересня елітний медичний літак вилетів з Москви в Ганновер. Дані сайту відстеження рейсів fligthradar24.com показали, що це Bombardier Learjet 60 з елітного флоту FAI Air Ambulance, який, як зазначає Фокус Online, "пропонує пасажирам на борту найвищий рівень розкоші та новітні медичні технології".

Літак вилетів з Нюрнберга о 8:00, приземлився в Москві об 11:42, а звідти вилетів прямо в Ганновер, прибувши на місце о 14:51.

Після оприлюдненої інформації в мережі з'явилися припущення про те, хто міг бути в літаку. Найчастіше називалося ім'я лідера Чечні Рамзана Кадирова. Деякі дописувачі також припустили, що пацієнтом медичного борта був Володимир Путін, пише t-online.

Варто зазначити, що німецьке місто Ганновер небезпідставно пишається своєю університетською клінікою. Лікарня, зокрема, спеціалізується на трансплантаційній хірургії, імунології та кардіології.

Пішли шукати "кадри" по світу: Росія вербує на війну з Україною жителів Непалу, уряд Катманду висловив протест

вівторок, 5 грудень 2023, 9:58

Непал вимагає від Москви не вербувати своїх громадян у російську армію і негайно повернути всіх непальських громадян після того, як стало відомо, що шістьох солдатів, які служили в російській армії, було вбито, передають Патріоти України. Непальські со...

В Україні створюють "довгі Нептуни": що наразі відомо про цей секретний проект

вівторок, 5 грудень 2023, 9:25

Деякі експерти повідомляють про успішні випробовування виробу у бойових умовах, тепер на порядку денному стоїть питання масового виробництва найпотужнішої наразі готової ракети. В Україні працюють над секретним проектом - створенням ракет нового зразка...