
Російські окупанти в Донецької області втратили установку розмінування УР-77 "Метеорит", відому також як "Змій Горинич". Її ліквідували миколаївські десантники, передають Патріоти України.
Операцію провела 79-та окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗС. Відповідне відео 19 жовтня опублікувало командування Десантно-штурмових військ ЗС України на YouTube-каналі
Наші захисники уточнили: УР-77 призначена для опрацювання проходів у мінних полях, але окупанти останнім часом використовують установку для штурмів. За допомогою цієї техніки вони скидають на укріплення українських воїнів 1,5 тонни вибухової речовини.
На цей раз "Змія Горинича" на підході до лінії відкриття вогню виявила наша повітряна розвідка. Вогонь артилерії зупинив рух УР-77, після чого установка наїхала на міну, а потім була добита за допомогою ударного дрону.Судячи з того, що від техніки залишилася тільки вирва, екіпаж "Змія Горинича" (зазвичай це дві особи, механік-водій і командир-оператор) свою участь у війні проти України закінчили.
Додамо, що УР-77 "Метеорит" – це радянська військова техніка, що виробляється серійно з 1978 року. Вона стоїть на базі самохідної гаубиці 2С1 "Гвоздика".
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...