
Російські окупанти в Донецької області втратили установку розмінування УР-77 "Метеорит", відому також як "Змій Горинич". Її ліквідували миколаївські десантники, передають Патріоти України.
Операцію провела 79-та окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗС. Відповідне відео 19 жовтня опублікувало командування Десантно-штурмових військ ЗС України на YouTube-каналі
Наші захисники уточнили: УР-77 призначена для опрацювання проходів у мінних полях, але окупанти останнім часом використовують установку для штурмів. За допомогою цієї техніки вони скидають на укріплення українських воїнів 1,5 тонни вибухової речовини.
На цей раз "Змія Горинича" на підході до лінії відкриття вогню виявила наша повітряна розвідка. Вогонь артилерії зупинив рух УР-77, після чого установка наїхала на міну, а потім була добита за допомогою ударного дрону.Судячи з того, що від техніки залишилася тільки вирва, екіпаж "Змія Горинича" (зазвичай це дві особи, механік-водій і командир-оператор) свою участь у війні проти України закінчили.
Додамо, що УР-77 "Метеорит" – це радянська військова техніка, що виробляється серійно з 1978 року. Вона стоїть на базі самохідної гаубиці 2С1 "Гвоздика".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...