"Змій Горинич" усьо: Українські бійці на Харківщині знищили самохідну реактивну установку розмінування УР-77 (відео)

У Харківській області бійці 112-ї бригади тероборони Києва разом з артилеристами 92-ї ОМБр знищили російську самохідну реактивну установку розмінування УР-77. Про це інформують Патріоти України із посиланням на сторінку 112-ї бригади.

Нагадаємо, УР-77 "Метеорит" – радянська машина розмінування, створена на базі САУ 2С1 "Гвоздика". Призначення для створення проходів у протитанкових мінних полях під час бою шириною до 6 метрів та довжиною у 80-90 метрів.

Згідно з даними порталу Oryx, всього з початку повномасштабної війни в Україні російські окупаційні війська втратили 13 машин УР-77 "Метеорит", з них чотири було знищено, ще дві – покинуто і сім – затрофеєно бійцями ЗСУ.

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...

Росіяни масово скуповують "антидронові рушниці": Есперти пояснили, чому вони не врятують

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:55

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...