Змінено формат навчань "Сі Бриз-2020"

Навчання “Сі Бриз-2020” через пандемію COVID-19 змінять формат.

Змінено формат навчань “Сі Бриз-2020”

Українсько-американські багатонаціональні навчання “Сі Бриз-2020” у зв’язку з поширенням у світі коронавірусної хвороби COVID-19 відбуватимуться виключно в морській фазі із залученням авіації.

“Мова йде про те, що з плану навчань повністю виключено берегову фазу, щоб військовослужбовці країн-партнерів та учасників “Сі Бризу” не контактували між собою”,- пояснює капітан 1 рангу Олексій Доскато.

За його словами, міжнародні навчання у 2020 році обмежаться лише морською фазою із залученням авіації.


Фото з навчань "Сі Бриз-2019"

Кораблі країн-партнерів заходитимуть в українські порти виключно за необхідності дозаправляння.

Повідомляється, що нещодавно підтвердила свою участь у морській фазі «Сі Бризу» постійна група кораблів НАТО.

Скоротилась і тривалість міжнародних навчань, вони проходитимуть у липні лише протягом тижня.

Навчання “Сі Бриз” (англ. Sea Breeze exercise) – багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України, починаючи з 1997 року, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в галузі оборонних та військових відносин між Міноборони США і Міноборони України.

Нагадаємо, 2020 року ЗСУ візьмуть участь у ряді міжнародних військових навчань, серед яких шість пройдуть на території України.


Джерело





Опублікував: Андрій Савчук

Внаслідок російського обстрілу пошкоджено три корпуси Львівської політехніки (фото)

субота, 12 липень 2025, 13:44

Унаслідок нічної атаки Росії на Львів 12 липня пошкоджено три корпуси Національного університету "Львівська політехніка". Про це повідомляє місцеве видання "Твоє місто" з посиланням на ректорку університету Наталію Шаховську, передають Патріоти України...

"Є такий режим селекції": Експерт пояснив, куди діваються "локаційно втрачені" дрони зі зведень ЗСУ

субота, 12 липень 2025, 12:28

Повітряні сили Збройних сил України називають у зведеннях "локаційно втраченими" ті російські безпілотники, місце падіння яких не вдалося визначити. Про це науковий співробітник Державного музею авіації України Валерій Романенко розповів в опубліковано...