Змінився до невпізнання: Прес-секретар Саакашвілі показала, як він зараз виглядає (фото)

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі проходить лікування в клініці "Вівамед", тому він дистанційно взяв участь в судовому засіданні у справі про відтермінування його вироку або звільнення, інформують Патріоти України.

Як повідомляє "Грузія online", під час засідання політик поскаржився на вкрай важкий стан здоров'я. На підтвердження своїх слів він задер футболку - помітно, що він дуже схуд. Після цього його відеокамеру відключили. "... Єдине, про що прошу, щоб мені дали можливість отримати адекватне лікування. Якщо потрібно, я віддам своє життя. Мій стан різко погіршився", - сказав екс-президент Грузії.

Скріншоти з прямого включення опубліковані на Facebook-сторінці Саакашвілі. Вони підписані: "Міхеїл Саакашвілі приєднався до засідання суду дистанційно".


Підтримка не ослабне: Палата представників США схвалила виділення Україні $300 млн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:40

Палата представників Конгресу США пізно вечері у четвер проголосувала за виділення Україні 300 мільйонів доларів на підтримку України. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Politico,передають Патріоти України. Хоча обидва проєкти були ...

Західні Abrams, Leopard чи російський "Армата": Військовий експерт сказав, який танк кращий

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:45

До України вже прибули перші танки Abrams. Білий дім і Пентагон, за повідомленням західних ЗМІ, планують передати Україні ще 30 таких танків. Саме Abrams вважається одним із найкращих танків. Про це йдеться в сюжеті кореспондента ТСН Віталія Афанасієнк...