"Зможете отримувати російські соцвиплати": Як у "ЛДНР" окупанти дурять місцевих, щоб оформляли паспорти РФ

Окупаційна влада Донецька і Луганська продовжує маніпулювати інформацією, щоб збільшити показники по отриманню паспортів Росії.

У соцмережах ОРДЛО активізувалася кампанія із залучення мирного населення до отримання російських паспортів, інформують Патріоти України.

"Подати на "шкільні виплати" російські громадяни зможуть з 15 липня - Мінпраці РФ", - пише сепаратистський сайт і наводить інформацію про тонкощі оформлення виплат. В іншому пабліку з'явився пост такого змісту: "Росіяни з "ДНР" тепер можуть оформити будь-які соціальні виплати віддалено". Тут так званих "громадян "ЛДНР" з паспортом РФ запевняють в тому, що вони нібито зможуть оформити соцвиплати без подачі заяв, давши згоду на порталі держпослуг і вказавши актуальні банківські реквізити.

Однак на ділі ці слова виявляються фікцією: соцвиплати в Росії отримують виключно за місцем реєстрації. Для цього потрібно з'явитися в управління соцзахисту населення тільки свого району за місцем прописки, а, як відомо, ОРДЛО - територія України і ніколи не була визнана Росією. У підсумку з'ясовується, що розраховувати на виплати можуть тільки ті, хто реально живе на території РФ. Однак деякі жителі окупованих територій, які сподіваються отримати гроші і без реєстрації, і довідки про доходи в РФ, штурмують управління соцзахисту зі словами: "Ви нам винні, у нас паспорт".

"В Росії обговорюються абсолютно нацистські речі щодо фізичного винищення українців... У них є бажання наср*ти нам під двері 30-річчя Незалежності" - московський кореспондент

субота, 31 липень 2021, 17:10

Останнім часом Росія серйозно активізувала заходи щодо гібридної агресії проти України. Президент РФ Володимир Путін опублікував статтю, в якій доводив тезу про те, що українці і росіяни є "одним народом". Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой не...

Наївно думати, що у бюджет: Російський блогер дізнався, куди "пішли" гроші за продаж Аляски

субота, 31 липень 2021, 16:45

Один з російських блогерів, який пише під ім'ям RedDevol, розповів на своїй сторінці в соцмережі, куди «пішли» гроші за продаж Російською імперією Аляски в 1867 році, повідомляють Патріоти України.