"Зможете отримувати російські соцвиплати": Як у "ЛДНР" окупанти дурять місцевих, щоб оформляли паспорти РФ

Окупаційна влада Донецька і Луганська продовжує маніпулювати інформацією, щоб збільшити показники по отриманню паспортів Росії.

У соцмережах ОРДЛО активізувалася кампанія із залучення мирного населення до отримання російських паспортів, інформують Патріоти України.

"Подати на "шкільні виплати" російські громадяни зможуть з 15 липня - Мінпраці РФ", - пише сепаратистський сайт і наводить інформацію про тонкощі оформлення виплат. В іншому пабліку з'явився пост такого змісту: "Росіяни з "ДНР" тепер можуть оформити будь-які соціальні виплати віддалено". Тут так званих "громадян "ЛДНР" з паспортом РФ запевняють в тому, що вони нібито зможуть оформити соцвиплати без подачі заяв, давши згоду на порталі держпослуг і вказавши актуальні банківські реквізити.

Однак на ділі ці слова виявляються фікцією: соцвиплати в Росії отримують виключно за місцем реєстрації. Для цього потрібно з'явитися в управління соцзахисту населення тільки свого району за місцем прописки, а, як відомо, ОРДЛО - територія України і ніколи не була визнана Росією. У підсумку з'ясовується, що розраховувати на виплати можуть тільки ті, хто реально живе на території РФ. Однак деякі жителі окупованих територій, які сподіваються отримати гроші і без реєстрації, і довідки про доходи в РФ, штурмують управління соцзахисту зі словами: "Ви нам винні, у нас паспорт".

В Україні чехи побудують патронний завод, а американці налагодять виробництво штурмових гвинтівок, - Шмигаль

вівторок, 16 липень 2024, 17:14

Україна та Чехія підписали угоди про спільне виробництво зброї. Про це під час спільної пресконференції з очільником чеського уряду Петером Фіалою розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Європейська Правда", інформують Патріоти України. ...

Міноборони Росії оголосило винагороду за перший знищений F-16 України

вівторок, 16 липень 2024, 16:59

Солдатам Збройних сил Російської Федерації, які першими знищать американський винищувач F-16 або F-15, обіцяють заплатити 15 мільйонів рублів. Про це повідомило російське міністерство оборони, зазначають Патріоти України. . Про намір виплатити цю суму...