"Змушували місцевих копати могили": Жданов сказав, військових якої бригади закатували окупанти під Ізюмом

У масових похованнях під Ізюмом на Харківщині було знайдено тіла вбитих російськими окупантами місцевих жителів, а також українських військових. Бійці, тіла яких були виявлені, служили у 93-й окремій механізованій бригаді "Холодний Яр", передають Патріоти України.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов на своєму Ютуб-каналі. Також він повідомив жахливі подробиці вбивств та поховання українців, вбитих росіянами під Ізюмом.

Він зазначив, що російські загарбники створили з місцевих жителів "похоронну команду", і цих людей під дулами автоматів змушували копати могили для вбитих і потім хоронити там людей.

"Ми зараз проводимо ексгумацію тіл. Більшість тіл із слідами катувань. У багатьох зв'язані руки. Там звірства шокувальні. Є тіла військових із 93 бригади", – сказав Жданов.

Експерт зазначив, що оскільки вже відома бригада, з якої були закатовані військові, то це полегшить ідентифікацію осіб вбитих. Також він розповів, що більшість тіл похованих під Ізюмом місцевих жителів та військових, яких вбили окупанти, були зі слідами катувань.

"Більшість тіл зі слідами катувань, у багатьох зв’язані руки. Було тіло, у якого крім зв’язаних рук також була петля на шиї… Там звірства неймовірні", – розповів експерт.

Він наголосив, що без Міжнародного трибуналу не обійтися. "Не можна закінчити війну, не провівши Міжнародний трибунал та не засудивши головних військових злочинців", – сказав Жданов.

"Свого часу інший фюрер не зупинився на Австрії": Путін хоче зруйнувати Україну, але це не його кінцева мета, - опозиціонер з РФ

неділя, 29 січень 2023, 8:55

Спроба знищити державність України є лише проміжною метою у хворій уяві російського диктатора Володимира Путіна. Насправді він хоче захопити інші країни, зокрема території Європейського Союзу, передають Патріоти України. Через це диктатора, безперечно,...

Президент МОК пропонує повернути росіян на Олімпіаду: Зеленський запросив його до Бахмута та показав, в яких умовах тренуються українські спортсмени

неділя, 29 січень 2023, 8:50

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах підтримав повернення російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Глава МОК заявив, що усунення спортсменів лише через паспорт не відповідає цінностям та місії Олімпійської ...