Змушували вилизувати черевики і відбирали зарплату: Капітан у відставці розповів про знущання з військових в армії РФ

Російський капітан у відставці 38-річний Сергій Лінцов розповів про байдужість командирів в армії РФ до своїх підлеглих. За його словами, він мріяв піти стопами свого батька-афганця і стати військовим, але "армійська романтика" швидко розвінчалася, коли він побачив реалії російської армії, передають Патріоти України.

Лінцов розповів, що спостерігав, як старші офіцери постійно вживали алкоголь, а солдати-строковики терпіли знущання та приниження. Про це йдеться у матеріалі ВВС.

Відставний капітан розповів, що після війни в Афганістані його батько прожив у муках через отримані поранення. При цьому в РФ такі страждання подавалися як "велика честь".

Бажаючи з дитинства стати військовим, майбутній капітан вступив до Тюменського військового училища. Вже під час навчання він почав "здогадуватися, що таке збройні сили Росії", але сподівався, що в самій армії буде інакше.

Капітан у відставці розповів, що одного разу був свідком того, як молодого строковика змусили злизувати бруд із черевиків офіцера. Він розповідає, що не був готовий до того, що під час навчальних тривог вісім із десяти транспортних засобів поверталися на базу поламаними – техніка була занадто стара чи несправна, а солдатам видавали форму на один-два розміри більшу. При цьому більшість офіцерів ставилися до своїх підлеглих байдуже.

"У нас у частині була банда, яка відбирала у молодих людей зарплати. Про це всі знали, але більшість так званих офіцерів вдавали, що нічого не відбувається. Я спробував втрутитися, але мені почали надходити погрози – обіцяли вбити мою дружину та маленького сина. Дивно, що за кілька годин до того, як надійшов дзвінок із погрозами, [співслуживець] раптом підійшов до мене і попередив: "Дивись акуратніше, вони можуть і на сім'ю почати тиснути", – розповідає відставний капітан.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...