Змусили викинути георгіївську стрічку і виписали штраф: Росіянин поскаржився на "утиски" в Естонії

Росіянина, який приїхав до Естонії як турист, правоохоронці змусили зняти з авто георгіївську стрічку, яку він вивісив на дзеркалі. Йому також запропонували вибір: їхати у відділення поліції та чекати на суд - або викинути символ російської агресії проти України у сміттєву урну і заплатити штраф, передають Патріоти України.

"Патріот" обрав друге, а потім почав скаржитися на "свавілля" російським пропагандистам. Про це пишуть російські пропагандистські Telegram-канали.

Один з пабліків, які підтримують агресію РФ проти України, описав "пронизливу" історію про "русофобію" в Естонії, що трапилася з громадянином РФ на естонському кордоні 16 вересня.

"Російського туриста з Пітера в Естонії на виїзді з країни змусили зняти георгіївську стрічку, що висить на дзеркалі, і виписали штраф у 120 євро. Він розповів, що прикордонники також змусили його викинути символ доблесті російських військових у сміттєвий контейнер. При цьому, за його словами, чоловікові де-факто не залишили вибору: або він їде до відділу поліції і чекає на суд до понеділка, або платить штраф і викидає стрічку — притому під наглядом прикордонників", – пишуть пропагандисти.

Не забули вони також зазначити, що інцидент трапився за кілька днів до заборони в'їзду громадянам РФ до Естонії. Це рішення естонської влади російські пропагандисти називають "русофобським обмеженням".

Як повідомляє паблік, в отриманому росіянином протоколі порушення сказано, що його складено через те, що турист демонстрував символ, пов'язаний з актом агресії Росії проти України та геноцидом українського народу. При цьому, як заявив згаданий турист, він демонстративно розтинав країною з цим символом агресії.

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...