Змусили викинути георгіївську стрічку і виписали штраф: Росіянин поскаржився на "утиски" в Естонії

Росіянина, який приїхав до Естонії як турист, правоохоронці змусили зняти з авто георгіївську стрічку, яку він вивісив на дзеркалі. Йому також запропонували вибір: їхати у відділення поліції та чекати на суд - або викинути символ російської агресії проти України у сміттєву урну і заплатити штраф, передають Патріоти України.

"Патріот" обрав друге, а потім почав скаржитися на "свавілля" російським пропагандистам. Про це пишуть російські пропагандистські Telegram-канали.

Один з пабліків, які підтримують агресію РФ проти України, описав "пронизливу" історію про "русофобію" в Естонії, що трапилася з громадянином РФ на естонському кордоні 16 вересня.

"Російського туриста з Пітера в Естонії на виїзді з країни змусили зняти георгіївську стрічку, що висить на дзеркалі, і виписали штраф у 120 євро. Він розповів, що прикордонники також змусили його викинути символ доблесті російських військових у сміттєвий контейнер. При цьому, за його словами, чоловікові де-факто не залишили вибору: або він їде до відділу поліції і чекає на суд до понеділка, або платить штраф і викидає стрічку — притому під наглядом прикордонників", – пишуть пропагандисти.

Не забули вони також зазначити, що інцидент трапився за кілька днів до заборони в'їзду громадянам РФ до Естонії. Це рішення естонської влади російські пропагандисти називають "русофобським обмеженням".

Як повідомляє паблік, в отриманому росіянином протоколі порушення сказано, що його складено через те, що турист демонстрував символ, пов'язаний з актом агресії Росії проти України та геноцидом українського народу. При цьому, як заявив згаданий турист, він демонстративно розтинав країною з цим символом агресії.

Близько 400 осіб: У Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували функції окупаційної влади

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:36

У деокупованому Куп’янську виявлено списки колаборантів, які виконували організаційно–розпорядчі функції окупаційної влади. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону, передають Па...

"Вже отримала запрошення": Президентка Словаччини пожартувала про візит до "анексованого" Чехією Калінінграда

п’ятниця, 7 жовтень 2022, 0:29

Президентка Словаччини Зузана Чапутова в четвер підхопила жарт про "анексію" Калінінградської області Росії, який в останні дні поширюється в чеських соцмережах, повідомляють Патріоти України. "Можу подумати над державним візитом. Або ні. Чудова робота...