Значний удар по кишені: Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, - експерт

Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30% – експерт

Ціни на електроенергію для населення можуть зрости на 25-30%, тому що більші розцінки українці не зможуть платити. Про це сказав директор енергетичних програм "Центру Разумкова" Володимир Омельченко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Він (тариф - УНІАН) можливо підвищиться, якщо б у нас був нормальний ринок, з урахуванням платоспроможного попиту, який можуть платити громадяни - на 25-30% виріс би. Наврядчи більше, тому що просто люди більше не змогли платити", - сказав експерт.

За його словами, вищий тариф українці не змогли б платити, а лише б збільшували свої борги. При цьому, Омельченко додав, що ціни 5-6 грн за кв-год, про які казали деякі чиновники можуть дозволити собі лише європейські споживачі. "У зв’язку і низьким платоспроможним попитом населення навряд чи населення здатне платити європейську ціну", - пояснив він.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...