Знає про що говорить: У Сенаті авторитетний американський дипломат закликав надати Україні більше "Джавелінів" та контрбатарейних радарів

Посилення військової допомоги збереже життя багатьом захисникам України, переконує сенаторів Джон Гербст.

Колишній посол США в Україні Джон Гербст заявив, що Сполучені Штати мають посилити підтримку Києва, зокрема, розглянути можливість надання більшої кількості систем Javelin. Про це відомий дипломат заявив на слуханнях у Сенаті, , зазначають Патріоти України.

За його словами, військова підтримка Заходу, особливо забезпечення України сучасною зброєю, такою як протитанкові системи Javelin, посилює тиск на РФ.

"Я вітаю президента Трампа за його рішучість у наданні зброї Україні. Але США повинні розглянути можливість надати більше систем Javelin Україні та забезпечити її більшою кількістю контрбатарейних радарів. Ці радари зменшать втрати серед українців", - підкреслив дипломат.

Він також зауважив, що Сполучені Штати мають забезпечити Україну береговими радарами, швидкісними катерами для спеціальних операцій Mark V і протикорабельними ракетами.

"Це допоможе Україні стримувати провокації Кремля на морі, зростання кількості яких ми спостерігаємо упродовж останніх 18 місяців", - заявив Гербст.

"Західна підтримка України є істотною, але вона не така ефективна, якою могла би бути", - констатував він.

"Стояло завдання не евакуювати, а відбити донецький аеропорт", - легендарний кіборг Олег Кузьміних (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 20:14

У січні 2015 року підполковник Олег Кузьміних, тоді - командир аеромобільного батальйону легендарних «кіборгів», обороняючи ДАП, разом із 14 побратимами потрапив у полон до росіян. Олег Кузьміних, підполковник Збройних сил України, командир 90-го батал...

"Сєп*р у сметані": Консерви від українського військового викликали переполох на Кремль-ТБ у Скабєєвої (відео)

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 19:58

Після "реклами" від російських пропагандистів товар почав користуватися неабияким попитом. "Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися", – висловилася вона, показуючи на бан...