Знає про що говорить: У Сенаті авторитетний американський дипломат закликав надати Україні більше "Джавелінів" та контрбатарейних радарів

Посилення військової допомоги збереже життя багатьом захисникам України, переконує сенаторів Джон Гербст.

Колишній посол США в Україні Джон Гербст заявив, що Сполучені Штати мають посилити підтримку Києва, зокрема, розглянути можливість надання більшої кількості систем Javelin. Про це відомий дипломат заявив на слуханнях у Сенаті, , зазначають Патріоти України.

За його словами, військова підтримка Заходу, особливо забезпечення України сучасною зброєю, такою як протитанкові системи Javelin, посилює тиск на РФ.

"Я вітаю президента Трампа за його рішучість у наданні зброї Україні. Але США повинні розглянути можливість надати більше систем Javelin Україні та забезпечити її більшою кількістю контрбатарейних радарів. Ці радари зменшать втрати серед українців", - підкреслив дипломат.

Він також зауважив, що Сполучені Штати мають забезпечити Україну береговими радарами, швидкісними катерами для спеціальних операцій Mark V і протикорабельними ракетами.

"Це допоможе Україні стримувати провокації Кремля на морі, зростання кількості яких ми спостерігаємо упродовж останніх 18 місяців", - заявив Гербст.

"Західна підтримка України є істотною, але вона не така ефективна, якою могла би бути", - констатував він.

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...

Хіти тижня. "Лошарик" как сигнал опасности странам арктического совета", - Злий Одесит

четвер, 18 липень 2019, 0:35

Мало хто акцентує увагу на тому, що у Росії не менші за амбітністю види на Арктику, ніж на Україну або будь-яку іншу країну. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Как-то раз, президент России Влад...