
Росія має намір побудувати свою власну космічну станцію і хоче залучити до цього проекту країни Африки. Про це на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним заявив голова "Роскосмосу" Юрій Борисов, передають Патріоти України.
Замість США, ЄС і Японії, з якими РФ співпрацює в рамках Міжнародної космічної станції, новими партнерами Росії можуть стати Алжир і Єгипет. Нещодавно Борисов якраз провів зустрічі з керівниками національних космічних агентств цих країн.
"Поговорили про створення багатосупутникових орбітальних угруповань, про пускові послуги, про пілотований космос. Я запропонував участь у російській орбітальній станції. Причому повнокровну. Не просто підготовка космонавтів, а аж до будівництва національних модулів", — уточнив Борисов.
Він зазначив, що активно працювати над створенням своєї власної космічної станції РФ почне з 2024 року. Основні роботи планують закінчити до 2030-го, коли, як очікується, припинить роботу МКС. Запустити в роботу свою станцію країна-агресор хоче до 2032 року.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...