Знайшли таксі і хутко зникли: Під Воронежем з ешелону втекли шестеро "мобіків"

Шестеро російських мобілізованих втекли з військового ешелону у Воронезькій області. Через тих, хто втік, посилюють пости ДПС у Москві та Підмосков'ї, інформують Патріоти України.

Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", "мобіки" вийшли з поїзда у Воронежі без дозволу командування. Де вони зараз - невідомо. Орієнтування на втікачів відправили до обласних відділень поліції. Серед втікачів:

  • Дмитро К., 26 років;
  • Олексій Т., 31 рік;
  • Юрій М., 31 рік;
  • Михайло С., 33 роки;
  • Михайло Ш., 22 роки;
  • Андрій Н., 35 років.

Відомо, що частина "мобіків" могли виїхати у бік Москви на білому таксі "Фольксваген Поло".

Москва в паніці очікування чергового погрому: Біля Московського НПЗ розгорнули одразу кілька комплексів ППО

понеділок, 22 червень 2026, 22:06

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...

Під ударом: Аналітики ISW назвали слабке місце російської логістики в Криму

понеділок, 22 червень 2026, 21:52

Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...