Знайшли труп тільки одного: Російський пропагандист заявив про зникнення групи окупантів-розвідників на Херсонщині (фото)

Російський пропагандист заявив про знищеного російського розвідника та про зникнення групи на Херсонщині, передають Патріоти України.

За словами російського пропагандиста, який пише під ніком «Репортер Руденко», якийсь час тому на Херсонщині група окупантів, з-поміж мобілізованих, пішла в розвідку і зникла. «Їх почали шукати та згодом знайшли труп одного з них», - заявив Руденко.

За словами пропагандиста, у трупа нібито були зв'язані ноги та руки. Він стверджує, що представник окупантів нібито втопився.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...