Знайшли засіб швидко пройти 16 000 поправок "слуг Бені", - глава податкового комітету ВР Гетманцев про "антиколомойський" закон

Ухвалення цього закону було вимогою Міжнародного валютного фонду.

Данило Гетманцев. Фото: 5 канал.

Величезна кількість поправок свідчить про те, що депутати намагаються затягнути розгляд законопроєкту про заборону повертати націоналізовані банки колишнім власникам. Про це голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, депутат "Слуги народу" Данило Гетманцев заявив в коментарі ЗМІ, інформують Патріоти України.

"Значна кількість поправок - це поправки, спрямовані на те, щоб затягнути прийняття "антиколомойського" законопроєкту", - сказав він.

"Я сподіваюсь на те, що кожну поправку ми розглядати не будемо. Можливо ми підемо постатейно, можливо, іншим чином, але будемо дотримуватися регламенту", - сказав нардеп.

Він уточнив, що сценарій "постатейно" передбачає голосування за групу поправок до конкретної статті, а не окремо кожної поправки. При цьому він додав, що спрогнозувати, як проєкт закону пройде комітет і сесійну залу – складно.

Нагадаємо, народні депутати подали 16 381 поправку до другого читання законопроєкту №2571-д "Про вдосконалення деяких механізмів банківської діяльності", який встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам.

Найбільше поправок до "антиколомойського" законопроєкту - 6033 правки - подав виключений раніше зі "Слуги народу" депутат Антон Поляков. При цьому погоджується відкликати частину правок, якщо буде скасовано запуск ринку землі, другий етап медреформи і правки до законів про ФОПи.

Законопроєкт було ухвалено в першому читанні 30 березня. У понеділок, 6 квітня, закінчився термін подачі поправок до нього. Законопроєкт встановлює чіткі рамки судового перегляду рішень Національного банку України, а також скорочує можливості судів щодо встановлення розміру збитку, завданого колишнім власникам банку внаслідок виведення його з ринку. При цьому в законопроєкті прописано, що визнання рішення про виведення банку з ринку незаконним не може бути підставою для його скасування.

"Лисапетный батальон": Мережу підірвало відео з кортежем Зеленського в українській "глибинці"

четвер, 4 червень 2020, 15:10

У мережу виклали відео з котрежем президента України Володимира Зеленського, який під час робочої поїздки в Хмельницьку область заїхав в одне з сіл, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Недоімперія біситься: Російський бойовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським "Айлендом"

четвер, 4 червень 2020, 15:00

На провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері. У Чорному морі російський військовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським патрульним катером «Старобільсь...