"Знайти стільки самогубців неможливо": РФ провалює "казковий" план набору контрактників

Плани Генштабу РФ набрати 400 тис добровольців-контрактників скоріше казкові, ніж реальні. Росіяни охочіше підпишуть контракт з "Вагнером", ніж з регулярною армією. Про це заявило джерело інсайдерського проекту "ВЧК-ОГПУ". На заваді планам Генштабу щодо набору контрактників стає ПВК "Вагнер", передають Патріоти України.

"Наприклад, із Курської області визначено набрати 3653 особи. Проблема в тому, що укладення контракту є менш популярним серед населення, ніж вступ до ПВК "Вагнер". Зумовлено це тим, що зарплата військовослужбовця за контрактом – близько 40 тисяч рублів, а Вагнер – 250 тисяч рублів. Навіть у мобілізованих офіційна зарплата становить 195 тисяч, а те, що багато цих грошей не бачать це вже інше питання. Я не знаю звідки взялася цифра у 400 тисяч, але набрати таку кількість самогубців, готових ризикувати життям за 40 тисяч рублів неможливо", - зазначило джерело.

При цьому джерело зауважило, що Генштаб намагається компенсувати кадрові втрати спробами набрати в'язнів, оскільки Пригожину цю опцію закрили. Але й там охочих майже не лишилося, додав інсайдер.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ скаржиться на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...