Знак з неба? У Росії блискавка ударила в хрест відомого собору (відео)

У Санкт-Петербурзі (Росія) блискавка вдарила в хрест Ісаакіївського собору. Також під час бурхливої негоди в місті постраждало двоє осіб, передають Патріоти України.

На відео з блискавкою показано, що як з навислої хмари з'явилася блискавка, яка вдарила точно в верхівку будівлі. Як передає ТАСС, люди постраждали під час грози через падіння на них слабозакріпленої конструкції.

Також в мережі показали відео удару блискавки в найвищий хмарочос Росії і Європі – Лахта-центр (висота 462 м), а висота Ісаакіївського собору – 102 м. Додамо, що міські служби повідомили, що через стихію в місті відбулися падіння дерев і навіть світлофорів.

Чому в НАТО відмовилися зупинити повзучу анексію Росії в Чорному морі та українсько-румунський оборонний союз

субота, 18 вересень 2021, 23:36

Україна та Румунія домовляються про створення військового альянсу в Чорному морі. Відбувається це на тлі чергової відмови країн-членів НАТО створити спільний військово-морський підрозділ (умовну флотилію) для протидії агресивним діям Росії, до якої мог...

"Выборы в Госдуму - 2021 могут быть последними, Путину все тяжелее", - російський опозиціонер

субота, 18 вересень 2021, 23:29

Вибори в нижню палату російського парламенту (Держдуму) 2021 року можуть виявитися останніми при режимі президента РФ Володимира Путіна, оскільки голосування проходить все важче для влади. Такий прогноз озвучив російський опозиціонер Леонід Гозман в еф...