"Знаходитися там небезпечно": Польща слідом за Естонією та Болгарією закликає своїх громадян залишити Росію

Польща слідом за Естонією та Болгарією звернулася до своїх громадян, які проживають на території РФ, та закликала їх залишити країну-агресорку. Також МЗС Польщі радить своїм співгромадянам утриматися від поїздок до Росії. Про це повідомляє МЗС Польщі у Twitter, передають Патріоти України.

"МЗС радить уникати будь-яких поїздок до Російської Федерації у зв’язку з війною в Україні та визнанням Польщі владою РФ як недружньою держави", - йдеться в повідомленні.

У польському відомстві наголосили, що через значне скорочення кількості польських дипломатичних і консульських працівників у Росії можливості надання безпосередньої консульської допомоги громадянам Польщі дуже обмежені.

"В разі різкого погіршення ситуації з безпекою, закриття кордонів або інших непередбачених ситуацій евакуація може виявитися значно ускладненою або навіть неможливою", - зазначили в МЗС Польщі.

Раніше у пресслужбах Міністерств закордонних справ Болгарії та Естонії закликали відмовитися від поїздок до Росії, а також за можливості залишити країну. У відомстві Болгарії наголошують, що до такого рішення прийшли "у зв'язку з погіршенням ситуації". Тим, хто перебуває в РФ, радять уникати місць масового скупчення людей, враховувати обставини і розвиток ситуації.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...