"Знаменитий" окупант "Чмоня" потрапив під обмін - він був у полоні з початку березня

Освітянин-окупант із Горлівки Андрій Рязанцев на прізвисько "Чмоня" потрапив під обмін полоненими. Уродженця Донеччини, якого захопили ще 1 березня, обміняли на українських захисників, передають Патріоти України.

Про те, що обличчя "другої армії світу" вирушило "додому", повідомляють Telegram-канали. У мережі з’явилося відео із полоненими загарбниками.

Нагадаємо, що 1 березня 2022 року поблизу Горлівки наші військовослужбовці взяли в полон групу солдатів одного з мотострілецьких підрозділів війська РФ. Серед полонених виявився і Рязанцев, якого хтось із користувачів соцмереж охрестив "Чмонею".Саме йому випала можливість стати обличчям сучасного російського військового – мародера, вбивці, ґвалтівника. Завдяки його фотографії збірний образ московського солдата-"Рембо", якими характеризували своїх військових пропагандисти, вмить перетворився на "Чмоню".

Користувачі мережі стали використовувати його для розвіювання міфів про "могутню" ворожу армію РФ. З фото окупанта монтували відео, де фотошопили його у різні сцени та обставини, висміюючи у такий спосіб плани країни-агресора "захопити" Україну.А 28 червня уережі з'явилося відео із загоном полонених російських окупантів, яких обміняли на українських захисників. Серед них впізнали і "Чмоню".Зауважимо, що 28 червня Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими провів черговий обмін за формулою 17 на 15. Додому повертаються 16 українських військовослужбовців та один цивільний.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...