Знав, куди їде: Полонений окупант, який вкрав в українців 30 тис. грн та прикраси, розповів про вторгнення

Військові РФ з 19 лютого знали, що планується вторгнення на територію України. І якщо до того їхнє командування говорило про "навчання", то стоячи на кордоні між Бєлгородською та Харківською областями окупанти розуміли, куди і нащо йдуть. Про це під час інтерв‘юповідомив полонений лейтинант російської армії Іван Глухов, передають Патріоти України.

Його підрозділ дислокувався на Харківському напрямку і поніс великих втрат. Щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця."19-го ми знали. Чесно кажучи, ніхто не повірив, думали, що марш зробимо до кордону і повернемося. Казали щось про звільнення, що будемо звільняти. З 19 лютого я знав, куди їду, до цього думав, що на навчання", — поділився окупант.

За його словами, із першими втратами від стикнувся на другий день вторгнення, коли частина його батальйону відправилася у бік обласного центру.

"Коли ми виїхали, командир поїхав вперед, ми його загубили, не знали, де він. Комбат не знав. Ввечері 25 лютого, коли добралися до Черкаських Тишок, командир з'явився, тоді дізналися про першого загиблого. Вони через те, що не знали, поїхали просто до Харкова, там перехрестя було, й потрапили під вогонь, були знищені наші машини, людина загинула", – розповів Глухов.

Він додав, що за весь час свого перебування в Україні він не зустрів жодну людину, яка б потребувала підтримки або звільнення. Він розумів, що це загарбницька війна. У полон Глухов потрапив 6 травня. При ньому знайшли 30 тисяч гривень, злиток золота та жіночі прикраси.

"Після 8 березня ми стояли у Циркунах. Багато наших загинули. Ми розміщалися у будинках на околицях Циркунів, зайняли недобудований будинок з підвалом, треба було його обставити підвал, щоб було тепліше, тому заходили до будинків, котрі були поруч, я побачив гроші, взяв їх, навіщо — не знаю. Злиток був у мене та 100 чи 150 доларів", —пояснив окупант.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 20 серпня

субота, 20 серпень 2022, 9:15

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. За 177 днів війни в Україні втрати Росії становлять - 44 900 військових, 1 907 танків та 1 018 артилерійських систем, передають Патріоти України. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 20....

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...