Знавець ринку престижних іномарок: У нардепа від ОПЗЖ виявили нове авто за 500 тисяч доларів (відео)

Знайомтесь, знавець автобазарів і нардеп від ОПЗЖ Суто Мамоян. Минулого року пан Мамоян оновив свій автопарк Rolls Royce Сullinan за 15 млн грн. Автівка зареєстрована на його родича, але катається на ній сам політик, повідомляють Патріоти України.

Автожурналіст Павло Кащук з InfoCar.ua каже, це авто додатково може укомплектовуватись спеціальною підсвіткою "зоряне небо" за 700 тис грн, і килимками за 50 тис. Яка комплектація у Мамояна – невідомо. Нагадаємо, раніше Суто Мамоян задекларував два Крузака, які начебто купив за казкові 20 тис грн за кожен. Якими авто оновили свій автопарк інші нардепи – дивіться у розслідуванні Vadym Ponjka та Ан Жюлак.

Хіти тижня. "Схожа на повію на пенсії": Джилл Байден викликала суперечки в мережі через вбрання з ажурними колготками (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 4:00

Фото дружини президента США Джо Байдена Джилл, яка виходить з літака в аеропорту Вашингтона, стали бурхливо обговорювати в мережі. Багато хто розкритикував вбрання 69-річної першої леді, який нібито виглядає не за статусом і віком. Так, люди сперечають...

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...