Зняла прапор РФ, який повісили на її балкон: У Донецьку найманці викрали жительку Іспанії (відео)

Чоловік Євгенії Лукієнко повідомив, що йому вдалося додзвонитися в так зване "Ворошилівське відділення міліції Донецька" але там йому відповіли, що нічого не знають про інцидент.

3 червня в Донецьку бойовики "ДНР" викрали громадянку Іспанії, яка є уродженкою міста. Як повідомляють місцеві ЗМІ, викрадена є дружиною громадянина Іспанії, передають Патріоти України.

Євгенія Лукієнко (нині Євгенія Йєпес-Вінуеса), 1966 року народження, має посвідку на проживання в Іспанії і живе там в останні роки. У грудні 2019 року вона приїхала до Донецька відвідати родичів. В окупованому місті вона була змушена затриматися через карантин.

"Незадовго до введення карантину, Євгенія приїхала в Донецьк, але виїхати назад не змогла через закриття лінії розмежування. Тиждень тому бойовики "ДНР" розвісили по всьому центру міста російські прапори, і один триколор без запитань повісили на балкон Євгенії. Жінка прапор прибрала, так як дозволу свого на це не давала. А через день до неї вломилися озброєні люди і забрали з собою. Місцезнаходження Євгенії на даний момент невідомо", - пише в мережі блогер Денис Казанський.

Чоловік Євгенії Лукієнко повідомив, що йому вдалося додзвонитися в так зване "Ворошилівське відділення міліції Донецька" але там йому відповіли, що нічого не знають про інцидент.

Хіти тижня. Оптимізація відчаю: Окупанти кидають війська на прокладку трубопроводу між Тайганським і Сімферопольським водосховищами протяжністю понад 60 км

четвер, 16 липень 2020, 3:00

Майже пересохле Сімферопольське водосховище сподіваються поповнити водами з-під Білогорська, напоївши столицю Криму та численні військові бази окупантів, котрі повиростали у степовому Криму як гриби після дощу. Окупаційна влада Криму вирішили прокласти...

Хіти тижня. "Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

четвер, 16 липень 2020, 1:00

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото ...