Зняли чергові мультики та виготовили муляжі?: У Росії похвалилися новою смертоносною зброєю (відео)

Ракети комплексу "Сосна" знаходяться нібито в лазерному промені, а управління зброєю відбувається за допомогою багатоканальної автоматичної оптико-електронної системи.
У Росії похвалились ЗРК "Сосна". Фото: скріншот з відео.

У Росії показали новітній зенітний ракетний комплекс «Сосна» на базі БМП-3, його представили під час підготовки до форуму «Армія-2019». Про це повідомляє телеканал "Звезда", передають Патріоти України.

«На форумі «Армія-2019» вперше покажуть новітній зенітний комплекс» Сосна» на шасі БМП-3. Саме в такому варіанті система піде до війська. Спочатку її розміщували на тягачі МТЛБ» – повідомили журналісти телеканалу.

Під час короткої презентації ЗРК пояснили принцип його роботи. Ракети комплексу знаходяться в лазерному промені, а управління зброєю відбувається за допомогою багатоканальної автоматичної оптико-електронної системи.

«Керують машиною і стріляють по повітряних, наземних і навіть морських цілях всього дві людини: механік-водій та оператор-навідник», – додали автори сюжету.

Також відомо, що комплекс може вражати цілі, що знаходяться на висоті до 5 км і на відстані до 10 км. Крім того, машину складно вирахувати, тому що наведення відбувається в оптичному діапазоні.

​"Как будто к чему-то склизкому в автобусе прижался​": Бабченко пригадав відчуття від інтерв'ю з продюсером телеканалу Медведчука, після заяви Влащенко про "некрасивых людей" на Майдані

вівторок, 26 травень 2020, 19:50

Оскорбительное высказывание Натальи Влащенко в адрес Образливе висловлювання Наталії Влащенко Образливе висловлювання Наталії Влащенко на адресу активістів на Майдані отримало нове продовження. У соціальних мережах триває обговорення скандальної заяви ...

Хіти тижня. "Зі статусу без п'яти хвилин союзника США поза НАТО ми переходимо в розряд недружніх країн", - Березовець про скандал із "плівками Деркача"

вівторок, 26 травень 2020, 19:30

"Компромат", який був оприлюднений депутатом ВР Андрієм Деркачем, призведе до катастрофи в стосунках України і Сполучених Штатів. "Українсько-американські відносини переживають катастрофу", - написав експерт. Він вважає, що публікація "плівок Деркача" ...