Зняли чергові мультики та виготовили муляжі?: У Росії похвалилися новою смертоносною зброєю (відео)

Ракети комплексу "Сосна" знаходяться нібито в лазерному промені, а управління зброєю відбувається за допомогою багатоканальної автоматичної оптико-електронної системи.
У Росії похвалились ЗРК "Сосна". Фото: скріншот з відео.

У Росії показали новітній зенітний ракетний комплекс «Сосна» на базі БМП-3, його представили під час підготовки до форуму «Армія-2019». Про це повідомляє телеканал "Звезда", передають Патріоти України.

«На форумі «Армія-2019» вперше покажуть новітній зенітний комплекс» Сосна» на шасі БМП-3. Саме в такому варіанті система піде до війська. Спочатку її розміщували на тягачі МТЛБ» – повідомили журналісти телеканалу.

Під час короткої презентації ЗРК пояснили принцип його роботи. Ракети комплексу знаходяться в лазерному промені, а управління зброєю відбувається за допомогою багатоканальної автоматичної оптико-електронної системи.

«Керують машиною і стріляють по повітряних, наземних і навіть морських цілях всього дві людини: механік-водій та оператор-навідник», – додали автори сюжету.

Також відомо, що комплекс може вражати цілі, що знаходяться на висоті до 5 км і на відстані до 10 км. Крім того, машину складно вирахувати, тому що наведення відбувається в оптичному діапазоні.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...