Зняли сюжет і... відібрали подарунки: Матерів та вдів ліквідованих бойовиків феєрично обдурили із шубами

Вдів та матерів загиблих бойовиків самопроголошеної "ДНР" потішили шубами, але після PR-акції забрали "подарунки", інформують Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал Pravda Gerashchenko з посиланням на коментар однієї з обдурених жінок, шуби представники так званої "влади" привезли, "подарували" для картинки, а потім відібрали.

За словами однієї з жінок, щонайменше три шуби на її очах відібрали. Доля шуб жінок, які встигли з "подарунками" втекти швидше, їй невідома. "Обіцяли потім дати другі, типу ці неякісні, і вони замінять на інші - більш високої якості. Але ось у чому справа: на наші дзвінки не відповідали цілий день, а потім все ж сказали, що вийшла помилка. Шуби помилково нам видали. Вони були призначені для інших жінок. Така ось історія. Маю підозри, що вони ці шуби просто передають з рук в руки і знімають про це відео", - розповіла обурена жінка.

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 загиблих воїнів

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:45

Україна повернула з окупованих територій тіла ще 83 полеглих захисників. Про це повідомляє прес-служба Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передають Патріоти України. "Сьогодні вдалося повернути додому тіла 83 загиблих ук...

"Ще нічого не починали, а танк вже нікуди не поїде": У мережі одним відео показали, що чекає на загарбників в Україні

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:28

Захисники України продовжують очищати рідну землю від навали військ РФ, нерідко присікаючи їхні спроби просунутися вперед ще на етапі ідеї. Так було знищено черговий танк окупантів і поранено його екіпаж, передають Патріоти України. "Демілітаризація" в...