Зняття Вітренка: Суд, який обіцяв розпустити Зеленський, поставив рекорд лояльності до Банкової, - голова НАЗК

У квітні 2021 року Зеленський обіцяв негайно розігнати ОАСК, котрий став центром антидержавницької активності голови цього суду Павла Вовка. Таке рішення підтримали посли "великої сімки". Однак схоже ОПУ вже передумав і на то є сумнівні підстави

Окружний адміністративний суд міста Києва, який очолює підозрюваний у створенні злочинної організації Павло Вовк, розглянув позов прем'єр-міністра Дениса Шмигаля проти НАЗК у рекордні терміни. Про рекорд повідомив голова НАЗК Олександр Новіков, зазначають Патріоти України.

Суд зупинив дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції. НАЗК вимагало звільнити голову правління Нафтогазу Юрія Вітренка.

"ОАСК забезпечив розгляд клопотання про забезпечення позову в рекордні терміни — менш ніж за два дні.

Така швидкість є безпрецедентною для українського правосуддя. Особливо зважаючи на те, що станом на кінець 2020 року в судах накопичилося понад три тисячі справ щодо корупціонерів, які не були розглянуті", - заявив Новіков.

Він додав, що задоволення цього клопотання судом ще раз доводить кричущу необхідність завершення судової реформи.

Суд без розгляду справи фактично виконує запитуване Шмигалем, повідомило НАЗК.

15 червня НАЗК вимагало скасувати призначення Вітренка головою Нафтогазу. Після звільнення з публічної служби впродовж року особа не може брати участі в керуванні організаціями, на які вона могла впливати, коли працювала на державу, повідомило відомство.


Підходили до неї "поспілкуватися": Дівчина Шишова могла бачити обличчя вбивць білоруса

середа, 4 серпень 2021, 13:15

Заступник голови організації «Білоруський дім в Україні» Родіон Батулін розповів в інтерв’ю, що дівчина загиблого в Києві білоруса Віталія Шишова могла бачити в обличчя можливих вбивць активіста, передають Патріоти України. «Був випадок, коли невідомі ...

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.