Знімав підготовку до війни ще з грудня: Українські військові знайшли флешку російського ФСБівця з доказами злочинів РФ

Українські військові знайшли запакований у чохол російський дрон, разом з яким була флешка з голограмою ФСБ РФ та карта пам'яті телефона російського спецслужбовця. Співробітник ФСБ на ім'я Олексій із грудня 2021 року записував, як російська армія готувалась до війни в Україні, передають Патріоти України.

Про це розповів військовослужбовець ЗСУ Родіон Шовкошитний у Facebook. Він також оприлюднив частину відеозапису ФСБівця. За словами українського захисника, співробітник російської спецслужби залишив на флешці цінну інформацію, яка допоможе ЗСУ бити ворога. Крім цього, на відео зафільмовано обличчя окупантів.

"Співробітник оцього от органу Алєксєй дуже допоміг нам, такий молодець, що фільмував свої точки вильотів. А ще знімав на телефон абсолютно все: як із грудня вони готувалися до війни, де були, свої льожки, що робили й головне: своє літцо і ліцца своїх саслуживцев", – написав Шовкошитний.

На оприлюднених кадрах російський спецслужбівець коментує відступ російської армії під натиском ЗСУ. "От така тут війна. Ніби сильна російська армія, а втікаємо йо-майо. Он наші міномети тягнуть – атвєткі не буде", – коментує ФСБівець за кадром втечу колони російських військових.

Почалося? Пригожин міг спонукати опозицію РФ заговорити про відставку Путіна, - розвідка Британії

четвер, 1 червень 2023, 10:59

Різка риторика власника групи "Вагнер" Євгена Пригожина могла заохотити російських опозиційних діячів почати порушувати заборонені теми і закликати до зміни Володимира Путіна на іншу людину на посаді президента Російської Федерації. . Міністерство обор...

Ворогу треба особливий ефект: Ігнат пояснив, чому окупанти використовують "Іскандери" для атак по Києву

четвер, 1 червень 2023, 10:30

Атакуючи Київ ракетами "Іскандер" російські окупанти хочуть завдати удару несподівано, щоб було обмаль часу для того, щоб сховатися в укриттях та не змогла зреагувати ППО, передають Патріоти України з посиланням на заяву полковника, речника Командуван...