Знов прийшли за Порошенком: ДБР проводить обшуки на заводі "Кузня на Рибальському" і " Богдан Моторс"

Державне бюро розслідувань проводить обшуки в ряді вітчизняних підприємств. Зокрема, слідчі дії проводяться на ЗАТ "Завод" Кузня на Рибальському" та підрозділах ВАТ "АК "Богдан Моторс". Про це розповіла спікер ДБР Ольга Чіканова, зазначають Патріоти України.

За її словами, обшуки на підприємствах проходять в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, обладнання та послуг неналежної якості та за завищеними цінами.

Співробітники Держбюро розслідування проводять обшуки на ряді підприємств у Києві та інших областях.

У ході досудового слідства вивчаються обставини: перевищення влади посадовими особами Міноборони, що пов'язано з безпідставним завищенням вартості товарів і послуг та постачання до підрозділів ЗСУ в особливий період неякісної продукції, що не відповідає вимогам державних стандартів.

Джерело: РБК-Україна

"Слуги" так голосно волали: "Тримай злодія!". ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна

понеділок, 18 жовтень 2021, 19:31

Вищий антикорупційний суд виправдав ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує у вчиненні незаконних дій, що призвели до недоотримання державним бюджетом 30,4 млн грн, зазначають Патріоти ...

"Призначають коханок": Фейгін розповів, чому Поклонській у Росії не дають "впасти до кінця"

понеділок, 18 жовтень 2021, 18:25

Так звана "прокурорка" Криму Наталія Поклонська, яка у 2014 році допомагала окупантам захоплювати півострів, нібито перебуває в "матримоніальних стосунках" з одним із високопоставлених чиновників Росії. І саме тому вона досі "не впала до кінця". Таку т...