Знов зазирнути в очі агресора: Зеленський впевнений, що зустрінеться з Путіним

Президент України Володимир Зеленський вірить, що переговори з главою РФ Володимиром Путіним в рамках нормандського формату все ж відбудуться. Про це він розповів під час спілкування з журналістами в Одесі в суботу, 12 вересня, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу Офісу президента.

За його словами, планується проведення ще однієї зустрічі радників лідерів України, Росії, Німеччини та Франції. "Тривають зустрічі в нормандському форматі. Якщо зустрічаються радники - і я вже знаю результат - значить, буде плануватися зустріч лідерів нормандського формату", - заявив Зеленський.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...