"Знову бавовна": Гайдай повідомив про вибухи в окупованому Лисичанську

В тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області сьогодні, 16 серпня, пролунав вибух. Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в Facebook, передають Патріоти України.

"Навіть не знаю, як анонсувати новину….Луганщина нищить окупантів...чи: у Лисичанську знов бавовна..., а може: паління вбиває...)) Далі буде...", - написав Гайдай.

Нагадаємо, що після важких боїв українські війська відійшли від займаних позицій і рубежів в Лисичанську Луганської області. Про це офіційно повідомили у Генштабі ЗСУ 3 липня 2022 року. Тоді у Генштабі наголосили, що для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму, а потрібні матеріально-технічні ресурси. Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна нічого не віддає і повернеться на втрачені території.

В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...

Почалася паніка: Наступ ЗСУ змушує російську армію втікати на східному та південному фронтах, - WP

четвер, 6 жовтень 2022, 6:24

Україна прагне повернути якомога більше своїх територій до того, як РФ кине в бій сотні тисяч мобілізованих росіян. Збройні сили України прискорили контрнаступ одразу на двох фронтах - східному та південному. Окупаційні війська Росії змушені відступати...