Знову одруківка? Британські посадовці випадково надіслали секретні листи країні-союзниці Росії

Міністерство оборони Великої Британії розпочало розслідування після того, як через одруківку електронні листи з секретною інформацією замість Пентагону були надіслані Малі, країні-союзниці Росії, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що електронні листи були призначені для армії США, яка використовує доменне ім'я .MIL, але через пропуск букви «I» повідомлення надійшли до західноафриканської держави Малі з ідентифікатором .ML.

Представники оборонного відомства Британії стверджують, що електронні листи не містили інформації, яка могла б поставити під загрозу оперативну безпеку, а одруківка спричинила відправку не за адресою лише невеликої кількості електронних листів.

«Ми розпочали розслідування після того, як невелику кількість електронних листів було помилково перенаправлено на неправильний домен електронної пошти», — сказав представник МО Британії.

«Ми впевнені, що вони [листи] не містили жодної інформації, яка могла б поставити під загрозу оперативну безпеку або технічні дані», — додав він.

Речник МО Британії заявив, що вся конфіденційна інформація, яку використовує урядовий департамент Британії, «розповсюджується в системах, розроблених для мінімізації ризику неправильного введення». При цьому саме відомство постійно переглядає свої процеси і зараз виконує роботи з покращення управління інформацією з метою запобігання втраті даних і контролю за конфіденційною інформацією.

Джерело: ВВС

Наочніше неможливо: Макрон з мапою в руках на зустрічі з Шольцем доводив, що Україні необхідно дати право бити натівським озброєнням по росії (відео)

середа, 29 травень 2024, 7:46

Канцлер ФРН в присутності лідера Франції знов виглядав, переляканим бюргером, в не керманичем найбільшої потуги ЄС. Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що Україні потрібно надати дозвіл бити по військових базах на території Росії західною зброєю...

Армія Путіна невдовзі вичерпає можливості наступу: Експерт дав прогноз, скільки треба протриматись ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 7:37

Ситуацію на східному фронті в Україні важко, але можливо стабілізувати. Зокрема, з огляду на те, що після семи місяців наступу сили російської армії починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань озброєння для ЗСУ. Таку думку військови...