
Російські окупанти самі потрохи "денацифікуються" в захоплених українських містах. Так, у тимчасово окупованому Маріуполі російські енергетики підірвалися на вибухівці. Один окупант загинув на місці, інший - у тяжкому стані. Про це написав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"В Маріуполі сьогодні російські енергетики підірвались на російської міні чи то снаряді. Один загинув одразу, другий важкий. Новина, яка не викликає ніякого співчуття. Але знову в Маріуполі російська вибухівка вбила росіян", - написав він.
Як повідомляли раніше, російсько-окупаційна "влад" продовжує зносити будинки у захопленому Маріуполі. Тепер під знесення потрапила багатоповерхівка на вулиці Купріна,3. Окупанти оприлюднили нові списки. Тим часом у Маріуполі так звана нова "влада" готується провести заходи із мобілізації. На вулицях тотально перевіряють документи чоловіків.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...