Знову усе не за планом: "Сирійського м'ясника" Дворнікова відсторонили від командування окупантами в Україні, -CIT

Воєначальник окупантів Олександр Дворніков (відомий у світовій пресі як "сирійський м'ясник") знятий з посади командувача угрупованням агресорів в Україні. До такого висновку прийшли фахівці з розслідувальної команди Conflict Intelligence Team, передають Патріоти України.

З посиланням на свої джерела вони кажуть ‒ Дворнікова прибрали від командування. І операцією в Україні тепер командує генерал Геннадій Жидко. Раніше він командував Східним військовим округом, а в останні роки був заступник міністра оборони РФ Сергія Шойгу з військово-політичної роботи.

"По суті, це такий головний політрук всієї Русі, головний замполіт", - говорить член команди CIT Руслан Левієв. Він зазначив - поки невідомо, чому Дворнікова відсторонили і не може достовірно стверджувати, що це стало результатом його провалів на посаді командувача.

"Під’їхав близько до колони": Воїн ЗСУ одним залпом з "Граду" знищив 54 одиниці техніки РФ

четвер, 29 вересень 2022, 6:56

Український військовий з Рівного Дмитро Воронський, який служить у ЗСУ за контрактом, влаштував російським загарбникам "гарячу зустріч" на Донбасі. Одного разу він розстріляв одним залпом з ракетної системи залпового вогню "Град" одразу 54 одиниці техн...

"РФ напала на Україну. Ми не сліпі!": У Кабардино-Балкарії на мітингу жінки змусили втекти чиновника (відео)

четвер, 29 вересень 2022, 6:22

У Кабардино-Балкарії під час мітингу проти мобілізації жінки змусили втекти місцевого чиновника після дискусії, що Росія напала на Україну. Посадовцеві не було що сказати у відповідь, передають Патріоти України. . "Весь світ не заважає, а РФ повинна в...