Знову все не за планом: Окупанти на півдні змушені користуватися гривнями, бо українці не приймають рублі

Мешканці на окупованих росіянами територіях продовжують чинити спротив щодо переходу регіону в рублеву зону, тому окупанти змушені користуватись гривнями, зазначають у Центрі національного спротиву, передають Патріоти України.

Деталі: Попри заяви колаборантів щодо "Росія тут назавжди", окупанти так і не змогли налагодити роботу адміністрацій та мають проблеми в фінансовому секторі.

Зазначається, що мешканці не сприймають рублі як валюту, а тому більшість товарів можна придбати лише за гривні. При цьому підприємці масово відмовляються працювати по російських законах. Тому окупаційні адміністрації запрошують до міста підприємців з окупованого Криму.

Нагадаємо: Раніше російська окупаційна адміністрація поспішала запровадити рубль на захопленій Херсонщині до 1 травня, але так і не спромоглася.

Для захисту неба над Україною: США надають боєприпаси для ЗРК Patriot та ракети HAWK

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:44

У новому пакеті військової допомоги від США будуть боєприпаси та системи ППО, які допоможуть захистити небо над Україною від російських бомб та ракет. У п’ятницю, 9 червня, у Пентагоні повідомили, що саме увійде до пакету безпекової допомоги на суму 2,...

Ситуація критична: Окупанти на лівобережжі стріляють у спини цивільним, які хочуть евакуюватися

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:30

На окупованій лівобережній частині Херсонської області після підриву дамби Каховської ГЕС російські військові не тільки не допомагають цивільному населенню евакуюватися, а й блокують їм виїзд та навіть стріляють у спини. "На лівобережній Херсонщині сит...