Знову все не за планом: Путіну, який насміхався з українських танків, довелося відправити до України 50-річний "мотлох"

Президент країни-агресора РФ Володимир Путін раніше висміював українські танки, проте зараз змушений відправляти на війну до нашої країни піввікові Т-62. "Мотлох" радянського виробництва було знято зі зберігання та спрямовано до українського Мелітополя, передають Патріоти України.

Саме Збройні сили України наразі дають відсіч на полі бою "другій армії світу".Так, у грудні 2019 року Путін висміяв українські танки. На запитання, яке йому поставив український журналіст Роман Цимбалюк, він пожартував, натякнувши, що військова техніка ЗСУ безнадійно застаріла.

При цьому основним бойовим танком української армії є модернізований Т-64. Удосконалення бойової машини зробило її вагомим конкурентом у битві.

Після повномасштабного вторгнення до України, масових втрат особового складу й техніки РФ змушена відправляти на війну "мотлох минулого століття" – радянський танк 50-х років Т-62.Цей брухт, давно залишений на зберігання, Москва ешелонами спрямовує воювати до окупованого Мелітополя. Усього понад сотню таких консервних банок доставлено до України.

"Про яку ж модернізацію, високоточну, висококласну зброю, величезні бюджети, виділені на озброєння російської армії, заявляють в РФ? Сміється той, хто сміється останній. Дякуємо за метал, Росіє", – зазначається в матеріалі.

Терміновий візит Шойгу до Білорусі: ЗМІ звернули увагу на цікаві деталі

неділя, 4 грудень 2022, 7:28

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу 3 грудня прилетів на переговори до білоруського колеги Віктора Хреніна. Як повідомляють оборонні відомства, Москва та Мінськ домовилися внести зміни до російсько-білоруської міждержавної угоди про спільне забезпечення...

Жителя РФ звинуватили в "дискредитації" армії за те, що... йому наснився Зеленський

неділя, 4 грудень 2022, 6:59

За словами підозрюваного Івана Лосєва, донос на нього написали лише після публікації про сон, у якому був Зеленський, а інша критика війни в Україні залишилася непоміченою. Російські силовики відстежували публікації користувача приблизно пів року, пере...