Знову "заблукав на навчаннях": ЗСУ ліквідували командира взводу російських розвідників (фото)

В Україні ліквідували старшого лейтенанта путінської армії, яка приїхала воювати проти ЗСУ та вбивати мирних українців, Владислава Веселкова. Ще один загиблий в українській державі російський окупант був командиром взводу розвідників путінської армії. Про його смерть повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан у середу, 27 квітня, передають Патріоти України.

Він також опублікував фото вбитого воєнного злочинця. "Командир взводу розвідувально-десантної роти 810-ї окремої гвардійської бригади старший лейтенант Веселков Владислав під час навчання у військовому училищі пропустив заняття з топографії", – написав Штефан.

Він також повідомив про ще одного ліквідованого в Україні військовослужбовця армії Росії. "Лейтенант Георгій Лапієв під час навчання у військовому училищі пропустив заняття з топографії. Заблукав на "навчаннях", але вже правильно повернувся додому", – йдеться в повідомленні.

Буданов розповів, скільки, за даними розвідки, російських загарбників наразі воює проти України

вівторок, 31 січень 2023, 13:16

Як зазначає видання, під час інтерв'ю Буданов зауважив, що Путін смертельно хворий на рак і має кілька двійників. "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим", - сказав Буданов. "Він настільки впевнений у своїй розвідці, що час від час...

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...