Знущаються над небіжчиком та його рідними: Російсько-терористичні війська відмовляються повертати тіло загиблого на Донбасі офіцера "Альфи"

Капітан "Альфи" Дмитро Каплунов

“ДНР” досі не повернула тіло загиблого співробітника спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Дмитра Каплунова, який загинув під час виконання завдання в так званій “сірій зоні”? повідомляють Патріоти України з посиланням на Служби безпеки України.

Наголошується, що українська сторона ще 2 грудня офіційно звернулася до представників “ДНР” про передачу тіла військовослужбовця, погодившись на всі висунуті умови. Однак тіло Дмитра досі не повернуто.

З різних причин переговори кілька разів зривалися, хоча до них залучалися представники авторитетних міжнародних організацій.

“Зараз переговори тривають, і ми віримо, що сім’я в найближчі дні отримає можливість попрощатися з рідним”, – сказано в заяві СБУ.

Нагадаємо, 1 грудня диверсійно-розвідувальна група терористів спробувала проникнути в тил українських військовослужбовців у зоні ООС. Під час виконання бойового завдання підірвалися двоє українських військовослужбовців. Одного з офіцерів, що ще дихав, евакуювали побратими. Однак, за словами волонтерів, через безлад, що запанував у військово-медичному управлінні зі зміною командування ООС, вчасно не змогли надати дієву медичну допомогу.


Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...