Знущаються над небіжчиком та його рідними: Російсько-терористичні війська відмовляються повертати тіло загиблого на Донбасі офіцера "Альфи"

Капітан "Альфи" Дмитро Каплунов

“ДНР” досі не повернула тіло загиблого співробітника спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Дмитра Каплунова, який загинув під час виконання завдання в так званій “сірій зоні”? повідомляють Патріоти України з посиланням на Служби безпеки України.

Наголошується, що українська сторона ще 2 грудня офіційно звернулася до представників “ДНР” про передачу тіла військовослужбовця, погодившись на всі висунуті умови. Однак тіло Дмитра досі не повернуто.

З різних причин переговори кілька разів зривалися, хоча до них залучалися представники авторитетних міжнародних організацій.

“Зараз переговори тривають, і ми віримо, що сім’я в найближчі дні отримає можливість попрощатися з рідним”, – сказано в заяві СБУ.

Нагадаємо, 1 грудня диверсійно-розвідувальна група терористів спробувала проникнути в тил українських військовослужбовців у зоні ООС. Під час виконання бойового завдання підірвалися двоє українських військовослужбовців. Одного з офіцерів, що ще дихав, евакуювали побратими. Однак, за словами волонтерів, через безлад, що запанував у військово-медичному управлінні зі зміною командування ООС, вчасно не змогли надати дієву медичну допомогу.


Протестували контроль на кордоні: Кремль відправляв зі спецзавданням в Литву двійника "кухаря Путіна" (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 20:59

Вперше двійник Пригожина прибув до Вільнюса з Росії регулярним рейсом 13 лютого 2020 року. Розвідка Литви стверджує, що в минулому році Росія організувала невдалу інформаційну атаку проти Литви, використавши при цьому двійника близького до Путіна оліга...

"Квартал" має оцінити креатив: Вигнаний Зеленським нардеп Дубінський створив p людей Коломойського своє об’єднання в Раді - “Дубіна-Слуга українського народу”

четвер, 4 березень 2021, 20:52

Народний депутат Олександр Дубінський заявив про створення власного міжфракційного об’єднання під назвою “Дубіна-Слуга українського народу”, про що і написав у Telegram. За словами опального "Слуги" кількість учасників цього об’єднання не буде обмежена...