Знущання над виборами: Рябошапка оголосив про намір Зеленського скликати Раду за три дні до всеукраїнського голосування

Вочевидь за задумом ЗеКоманди, народні депутати, котрі наразі зайняті передвиборчими справами, зустрічами з електоратом, мають все кинути і повернутись до Києва на радість конкурентам зі "Слуги народу", щоб їм не заважати. А не приїдуть - "гаьба"!

Заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка заявив про плани скликати 18 липня позачергове засідання Верховної Ради. Про це наближений Зеленського заявив під час форуму "Встановлення справедливості - порядок денний для майбутнього парламенту", зазначають Патріоти України..
"Зараз ми плануємо вже на четвер скликати позачергову сесію парламенту. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення", - повідомив Рябошапка.
До того ж є ще кілька ініціатив, які необхідно ухвалити ще цим складом парламенту.
"Очевидно, що в людей у головах уже вибори. Але вони повинні виконати свій обов'язок до кінця. Перед країною, не перед нами", - сказав Рябошапка.
Нагадаємо, у п'ятницю, 12 липня 2019 року, відбулося останнє пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання Верховної ради України. Спікер ВР Андрій Парубій оголосив про закриття десятої сесії парламенту 19 липня.

Хіти тижня. Через "неспокійне суспільство": У Зеленського розповіли, чому президент переїхав на державну дачу

неділя, 9 серпень 2020, 14:00

Медійний кризис-менеджер президента пояснив, що будинок, у якому раніше жив український лідер, не підходив із міркувань безпеки. Президент України Володимир Зеленський продав свій будинок і переселився в державну дачу в Конча-Заспі, оскільки попереднє ...

Проаналізувавши усю надану інформацію: ЦВК скасувала місцеві вибори на Донбасі

неділя, 9 серпень 2020, 12:47

30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня, поточного року. Центральна виборча комісія на своєму засіданні в суботу дійшла висновку щодо неможливості проведення виборів депут...