Знущання над виборами: Рябошапка оголосив про намір Зеленського скликати Раду за три дні до всеукраїнського голосування

Вочевидь за задумом ЗеКоманди, народні депутати, котрі наразі зайняті передвиборчими справами, зустрічами з електоратом, мають все кинути і повернутись до Києва на радість конкурентам зі "Слуги народу", щоб їм не заважати. А не приїдуть - "гаьба"!

Заступник керівника Офісу президента України Руслан Рябошапка заявив про плани скликати 18 липня позачергове засідання Верховної Ради. Про це наближений Зеленського заявив під час форуму "Встановлення справедливості - порядок денний для майбутнього парламенту", зазначають Патріоти України..
"Зараз ми плануємо вже на четвер скликати позачергову сесію парламенту. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти законодавство, яке дасть працювати ефективно Вищому антикорупційному суду. Ми будемо вимагати від парламенту прийняти закон про незаконне збагачення", - повідомив Рябошапка.
До того ж є ще кілька ініціатив, які необхідно ухвалити ще цим складом парламенту.
"Очевидно, що в людей у головах уже вибори. Але вони повинні виконати свій обов'язок до кінця. Перед країною, не перед нами", - сказав Рябошапка.
Нагадаємо, у п'ятницю, 12 липня 2019 року, відбулося останнє пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання Верховної ради України. Спікер ВР Андрій Парубій оголосив про закриття десятої сесії парламенту 19 липня.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...