Бєлгородську область вкотре атакувало "бавовнятко". 19 грудня місцеві жителі почули вибухи. У небі здіймається чорний густий дим. Про це повідомляють пропагандистські канали, інформують Патріоти України.
Над російським Шебекіно здіймається густий дим, а місцевим жителям приходять повідомлення про обстріли. Також повідомляється, що в місті раптово зникли електроенергія та водопостачання.
Губернатор області заявив, що наразі нібито триває обстріл Шебекінського міського округу. За попередніми даними, є один постраждалий – чоловік із переломами кісток передпліччя. У стані середнього ступеня тяжкості його доставлено до районної лікарні.
"Внаслідок обстрілу порушено електропостачання. Без світла залишається одна третина мешканців міста. Також є влучення снарядів до складських приміщень на території промзони. Оперативні та аварійні бригади виїхали на місце", – стверджує губернатор.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...