Бєлгородську область вкотре атакувало "бавовнятко". 19 грудня місцеві жителі почули вибухи. У небі здіймається чорний густий дим. Про це повідомляють пропагандистські канали, інформують Патріоти України.
Над російським Шебекіно здіймається густий дим, а місцевим жителям приходять повідомлення про обстріли. Також повідомляється, що в місті раптово зникли електроенергія та водопостачання.
Губернатор області заявив, що наразі нібито триває обстріл Шебекінського міського округу. За попередніми даними, є один постраждалий – чоловік із переломами кісток передпліччя. У стані середнього ступеня тяжкості його доставлено до районної лікарні.
"Внаслідок обстрілу порушено електропостачання. Без світла залишається одна третина мешканців міста. Також є влучення снарядів до складських приміщень на території промзони. Оперативні та аварійні бригади виїхали на місце", – стверджує губернатор.
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...