Бєлгородську область вкотре атакувало "бавовнятко". 19 грудня місцеві жителі почули вибухи. У небі здіймається чорний густий дим. Про це повідомляють пропагандистські канали, інформують Патріоти України.
Над російським Шебекіно здіймається густий дим, а місцевим жителям приходять повідомлення про обстріли. Також повідомляється, що в місті раптово зникли електроенергія та водопостачання.
Губернатор області заявив, що наразі нібито триває обстріл Шебекінського міського округу. За попередніми даними, є один постраждалий – чоловік із переломами кісток передпліччя. У стані середнього ступеня тяжкості його доставлено до районної лікарні.
"Внаслідок обстрілу порушено електропостачання. Без світла залишається одна третина мешканців міста. Також є влучення снарядів до складських приміщень на території промзони. Оперативні та аварійні бригади виїхали на місце", – стверджує губернатор.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...