"Зникли" відразу обидва: Тракторист із Комі пішов воювати в Україну, щоб знайти сина (відео)

Російські пропагандисти хвалилися історією про те, як непридатний до служби 43-річний тракторист із Республіки Комі пішов воювати проти України, щоб "помститися" за сина-окупанта, який зник безвісти. Однак щось пішло не так і тепер чоловік теж не виходить на зв'язок. Історією росіянки про те, як її чоловік усіма правдами та неправдами записувався у "добровольці", наприкінці травня-2022 поділився пропагандистський Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

28 серпня стало відомо, що тракторист із Комі теж зник на війні. "Коли Катерина відпускала чоловіка на пошуки зниклого сина, вона й подумати не могла, що ситуація піврічної давності трапиться з нею знову. З 8 липня чоловік-добровольець не виходить на зв'язок, а жінка в істериці оббігає військкомати і обдзвонює командирів", – написали автори російського інформресурсу.

Відомо, що син окупанта Денис Казмали перестав телефонувати й писати рідним ще 26 лютого. У злочинній "спецоперації", розв'язаної РФ, він брав участь із перших її днів. Офіційно на батьківщині він не вважається загиблим, а просто зниклим безвісти.

Його батько Іван Казмали вирішив також брати участь у війні, хоча був непридатний за станом здоров'я. Із 8 липня його телефон вимкнений. "Командири не кажуть Катерині, що трапилося з чоловіком, а вона змушена переживати пекло втрати й пошуків у подвійному обсязі", – сказано в повідомленні Mash.

Додамо, що 14 липня Іван мав повернутись додому, бо його контракт закінчувався.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...