
Бійці полку "Азов" продовжують стійко боронити Маріуполь і знищувати російських окупантів та їхню техніку. 28 березня українські воїни знищили танк, БТР та БМП путінської армії. Ще один танк окупантів було підбито. Про це азовці повідомили у офіційному Twitter-акаунті полку, передають Патріоти України.
"Азов" продовжує нищити ворогів. Бійці полку "Азов" сьогодні знищили 1 танк, 1 БТР та 1 БМП ворога. Також було підбито ще 1 танк московських окупантів. Боротьба триває. Маріуполь – це Україна!" - зазначили оборонці заблокованого рашистами міста.

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: