Знищено 485 окупантів і понад 80 одиниць техніки: армія РФ облажалася, форсуючи Сіверський Донець - ISW

У селищі Білогорівка на Луганщині російські окупанти зазнали величезних втрат, намагаючись форсувати річку Сіверський Донець. 11 травня українська артилерія знищила Російські понтонні мости. В результаті удару РФ втратила 485 окупантів і понад 80 одиниць техніки, повідомляє американський аналітичний центр Institute for the Study of War.

Експерти пов'язують це з приголомшливою відсутністю тактичного сенсу з боку командування РФ, оскільки супутникові знімки показують знищені Російські машини, щільно згрудилися на обох кінцях зруйнованого моста.

У зв'язку з цим росіяни почали критикувати керівництво російських збройних сил за те, що вони не витягують уроків з військового досвіду. Вони також висловили стурбованість тим, що постійне просування російської пропагандистської лінії заважає їм зрозуміти, що насправді відбувається.

"Знищення мотострілецьких частин також може серйозно підірвати зусилля Росії по оточенню Сєвєродонецька і Лисичанська з півночі", - йдеться в матеріалі. Окупанти за останню добу не робили спроб наступу в цьому районі.

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...