
Упродовж п’ятниці, 5 серпня, на півдні України ЗСУ знищили опорні та командні пункти окупаційних військ, склади боєприпасів та військову техніку ворога. Про це йдеться у нічному зведенні оперативного командування "Південь", передають Патріоти України.
У Бериславському і Херсонському районах було завдано 4 авіаційні удари по скупченню противника, 2 опорних пунктах і складу боєприпасів. Низку вогневих задач виконали також ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ.
Підтверджені втрати ворога становлять:
Також було уражено 2 пункти управління 76-ої десантно-штурмової дивізії та 49-ої армії в Чорнобаївці, 1 командно-спостережний пункт ворожої батальйонної тактичної групи в Брускінському та район зосередження озброєння і техніки в Олешках. Знищено 6 складів боєприпасів в Бериславському і Херсонському районах. Остаточні втрати ворога уточнюються.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...