Знищено 6 складів та 3 командні пункти: ЗСУ на півдні завдали суттєвих втрат окупантам

Упродовж п’ятниці, 5 серпня, на півдні України ЗСУ знищили опорні та командні пункти окупаційних військ, склади боєприпасів та військову техніку ворога. Про це йдеться у нічному зведенні оперативного командування "Південь", передають Патріоти України.

У Бериславському і Херсонському районах було завдано 4 авіаційні удари по скупченню противника, 2 опорних пунктах і складу боєприпасів. Низку вогневих задач виконали також ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ.

Підтверджені втрати ворога становлять:

  • 79 окупантів;
  • 4 танки Т-72;
  • 2 самохідні гаубиці “Мста-С”;
  • 1 артустановка;
  • 1 радіолокаційна станція;
  • 1 командно-штабна машина;
  • 10 одиниць броньованої техніки;
  • 11 одиниць автомобільної техніки.

Також було уражено 2 пункти управління 76-ої десантно-штурмової дивізії та 49-ої армії в Чорнобаївці, 1 командно-спостережний пункт ворожої батальйонної тактичної групи в Брускінському та район зосередження озброєння і техніки в Олешках. Знищено 6 складів боєприпасів в Бериславському і Херсонському районах. Остаточні втрати ворога уточнюються.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...