
У Харківській області Збройні Сили України знищили 3 системи реактивного залпового вогню, а також систему протиповітряної оборони російських загарбників, інформують Патріоти України із посиланням на сторінку Держприкордонслужби України у соцмережі "Фейсбук".
Повідомляється, що це відбулося завдяки роботі прикордонників, які отримали інформацію про місця зосередження противника в декількох населених пунктах області.
За інформацією відомства, Державна прикордонна служба України змогла виявити ворожі засоби протиповітряної оборони та артилерії. "Перевіривши ці дані, охоронці кордону одразу передали інформацію побратимам зі Збройних Сил України", – зазначають вони у соцмережах.
Саме по зазначених координатах було нанесено вогневе ураження. Як наслідок – нашим військовим вдалося ліквідувати десяток окупантів. Також знищено 3 одиниці реактивних систем залпового вогню та одну систему протиповітряної оборони ворога.
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...